HOTEL BORINKA ***

Hotel Borinka *** sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska. Skladá sa z dvoch častí, ktoré ponúkajú 41 izieb a 4 apartmány s celkovou kapacitou 105 pevných lôžok. Vkusne zariadené 2- a 3-lôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením, televízorom, rádiom, minibarom, trezorom (za poplatok). Apartmány sa skladajú z obývačky a spálni – sú klimatizované. Všetky izby majú balkón alebo terasu so sedením.

V strede dvoch častí sa nachádza recepcia s nepretržitou prevádzkou, ktorá poskytuje aj predaj suvenírov, pohľadníc, drogérie, nealko nápojov, atď. V priestoroch recepcie je wifi free zóna. Hotel ponúka aj možnosť polpenzie. Stravovanie hotelových hostí je zabezpečené v reštaurácii Jazmín v blízkosti hotela. Súčasťou hotela je kaviareň vhodná na usporiadanie seminárov, školení, rodinných podujatí, či sympózií. Parkovisko sa nachádza priamo pred hotelom. Objekt je monitorovaný kamerovým systémom.

Výhodou hotela je možnosť vstupu do areálu kúpaliska viackrát denne spojovacou chodbou, ktorá umožňuje prechod až do Wellness centra Aquamarin.