Vítame vás na stránke Termálneho kúpaliska Podhájska. Otváracie hodiny – PONDELOK 13:00 – 19:00 ● UTOROK – NEDEĽA 9:00 – 19:00. Využite možnosť zakúpenia darčekových poukážok. Prajeme príjemný zážitok.

Bazénový svet

Vnútorný bazénový svet

Vonkajší bazénový svet

Kneippov kúpeľ

Nachádza sa v priestoroch vonkajšieho bazénového sveta. Jedná sa o striedavý kúpeľ nôh v studenej a horúcej vode, ktorý prekrví dolné končatiny, stimuluje krvný obeh a podporuje imunitu organizmu. Kneippova prírodná liečebná metóda je založená na piatich elementoch:

Slovenská sauna

Sauna v štýle drevenice sa nachádza v priestoroch vonkajšieho bazénového sveta. V priestoroch sauny je i odpočívacia miestnosť a sprchy slúžiace na ochladzovanie po saunovaní. Sauna je prístupná návštevníkom wellness centra zdarma ako bonus k bazénovému svetu. Nahrieva sa trikrát denne v čase od 11.00 do 12.00 hod., od 15.00 do 16.00 hod. a od 18.00 do 19.00 hod. 

Odporúčania pri saunovaní

Vodný bar

Počas pobytu sa návštevníci wellness centra môžu občerstviť vo vodnom bare, ktorý je situovaný v priestoroch hlavného rekreačného bazéna. Občerstvenie je možné priamo z bazéna, alebo je k dispozícii posedenie vedľa vodného baru s kapacitou 12 stoličiek. Vo vodnom bare nájdete pestrú ponuku nealkoholických a alkoholických nápojov, kávy, cukroviniek a ľahkého občerstvenia vo forme bagiet, sendvičov.

Otváracia doba – Pondelok – 13.00 – 21.00, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok – 10.00 – 21.00, Sobota, Nedeľa – 09.00 – 21.00.

Detské ihrisko

Nachádza sa vedľa detského bazéna, deti môžu využiť detské ihrisko pozostávajúce z pestrofarebných tunelov a domčekov so šmýkačkou, končiacou v bazéne s guličkami, ako i hojdačku v tvare veľryby.

Oddychové priestory

V priestoroch vnútorného i vonkajšieho bazénového sveta sa nachádzajú oddychové priestory s lehátkami.

Šatne

Pred vstupom do bazénového a vitálneho sveta sa návštevníci prezlečú a uložia si veci v šatni. Šatne sú spoločné pre mužov i ženy s kapacitou 300 skriniek a 23 prezliekacích kabínok. K dispozícii je i prebaľovací pult.